KONOPIE PAKUŁY LNIANE Unipak 100 GRAM Zobacz większe

4,99 zł

KLAMRY DO OTULIN OPAKOWANIE 100 SZT

25.23.15-90.00

Nowy produkt


B B

Więcej informacji

Więcej informacji

Szukasz łatwego i skutecznego sposobu na zabezpieczenie otuliny? Nie szukaj dalej niż nasze Klipsy do otuliny! Te odporne na rdzę klipsy wykonane z wytrzymałej i trwałej stali, więc możesz być pewien, że wytrzymają warunki i utrzymają Twoją otulinę mocno na miejscu. Ponadto one bardzo łatwe w użyciu - wystarczy je przypiąć do otuliny i gotowe! A dzięki opakowaniu 100 sztuk, które masz do dyspozycji, będziesz miał więcej niż wystarczającą ilość do wykonania pracy. Więc po co czekać? Już dziś zaopatrz się w nasze klipsy do otulin! 

Jeśli szukasz uniwersalnego i trwałego produktu do zabezpieczenia rur, nasze zaciski do otulin właśnie tym, czego potrzebujesz. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są zaprojektowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki i zapewnić długotrwałe działanie. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z wysokimi temperaturami, czy ostrymi chemikaliami, nasze zaciski utrzymają Twoje rury mocno na miejscu. 

A jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest zawsze gotowy zaoferować swoją wiedzę i pomóc Ci wybrać produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Więc nie wahaj się zadzwonić do nas dzisiaj i zamówić swój zestaw 100 zacisków! 

Also purchased

These products has been purchased together with current product

Podobne produkty

Nie ma produktów w tej kategorii