ROZDZIELACZ DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO 10 OBWODÓW Zobacz większe

1 131,14 zł

ROZDZIELACZ DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO 10 OBWODÓW

M-ROZ-006.1*1/2.-10

Nowy produkt


B B

Więcej informacji

Więcej informacji

Szukają Państwo najwyższej jakości rozdzielacza do swojego systemu ogrzewania podłogowego? Proszę zwrócić uwagę na model M-ROZ-006.1*1/2.-10 od naszego czołowego producenta. Ten znakomicie wykonany zestaw rozdzielacza jest wykonany z litego mosiądzu. Jest wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej instalacji. W tym złączki instalacyjne, zawór odpowietrzający centralnego ogrzewania i kurek kulowy centralnego ogrzewania. 

Zawór termostatyczny zapewnia precyzyjną regulację temperatury, a wskaźnik przepływu gwarantuje, że Państwa system pracuje z najwyższą wydajnością. Dla dodatkowej wygody, do rozdzielacza dołączony jest uchwyt montażowy ułatwiający instalację. Nie zadowalajcie się Państwo niczym innym, jak tylko tym, co najlepsze - zamówcie swój rozdzielacz już dziś! 

Rozdzielacz M-ROZ-006.1*1/2.-10 do ogrzewania podłogowego to produkt najwyższej jakości, który doskonale nadaje się do stosowania w budynkach. Uchwyt montażowy zapewnia bezpieczne zamocowanie rozdzielacza. Jest to produkt wysokiej jakości, który zapewni lata bezproblemowej pracy. 

Podobne produkty

Nie ma produktów w tej kategorii