OBEJMY

Obejmy do rur to niezbędny element w każdej instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, a także systemów wentylacyjnych i klimatyzacji. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie rur w odpowiednim położeniu oraz zapewnienie...
Więcej

Obejmy do rur to niezbędny element w każdej instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, a także systemów wentylacyjnych i klimatyzacji. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie rur w odpowiednim położeniu oraz zapewnienie bezpieczeństwa instalacji. Obejmy do rur są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, aby odpowiadać różnym wymaganiom związanym z przenoszeniem mediów.

W ofercie RIMEX znajdują się specjalne obejmy do rur, przeznaczone do ogrzewania podłogowego. Każdy z naszych produktów jest starannie wykonany, co gwarantuje skuteczne i trwałe mocowanie rur, bez obaw o problemy w procesie ich użytkowania.

Co więcej, obejmy te charakteryzują się łatwością montażu, dzięki czemu klienci mogą oszczędzić czas, a także ich stylowe wzornictwo sprawia, że stanowią estetyczne uzupełnienie wewnętrznych instalacji rur.


Mniej