ROZDZIELACZE C.W.U.

W sklepie Rimex dostępna jest bardzo szeroka oferta rozdzielaczy CWU, czyli rozdzielaczy ciepłej wody użytkowej. Rozdzielacze CWU są elementami instalacji wodnej - umożliwiają one rozprowadzenie ciepłej wody z kotła lub bojlera do...
Więcej

W sklepie Rimex dostępna jest bardzo szeroka oferta rozdzielaczy CWU, czyli rozdzielaczy ciepłej wody użytkowej. Rozdzielacze CWU są elementami instalacji wodnej - umożliwiają one rozprowadzenie ciepłej wody z kotła lub bojlera do poszczególnych punktów poboru, takich jak umywalki, prysznice, wanny czy kuchenne baterie. Dzięki temu można uzyskać stałe i równomierne nawodnienie całego mieszkania lub domu, bez utraty temperatury wody.

W ofercie Rimex można znaleźć rozdzielacze CWU różnych producentów, wykonane z różnych materiałów, o różnych wielkościach i właściwościach technicznych. W ofercie dostępne są rozdzielacze PEX. Rozdzielacze CWU z PEXu cechują się wysoką odpornością na korozję, a także elastycznością i łatwością w montażu. Natomiast rozdzielacze ze stali nierdzewnej i miedzi są szczególnie trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.


Mniej