ZESTAW TERMOSTATYCZNY ZESPOLONY CHROM

ART.431.ZEST.ZESP.CH

Nowy produkt


B B

Więcej informacji

Więcej informacji

ZESTAW TERMOSTATYCZNY ZESPOLONY CHROMZestaw termostatyczny kątowy to innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnych narzędzi do kontroli temperatury w pomieszczeniach. Oferuje wysoką jakość wykonania, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale również precyzję działania. Numer katalogowy produktu jednoznacznie identyfikuje zestaw, ułatwiając jego wybór oraz montaż.
Zestaw ten składa się z zaawansowanej technologicznie głowicy termostatycznej oraz adapterów do podłączenia z rurami PEX o średnicy 16 mm lub z miedzianymi rurami o średnicy 15 mm. To kompleksowe rozwiązanie umożliwia łatwe i szybkie połączenie z instalacją, zapewniając jednocześnie precyzyjną regulację temperatury grzejnika.
Kątowa konstrukcja zestawu termostatycznego ułatwia jego montaż w różnych konfiguracjach pomieszczeń. Chromowany wygląd nadaje mu elegancji, co sprawia, że zestaw doskonale komponuje się z nowoczesnymi i klasycznymi aranżacjami wnętrz. Kolor chrom doskonale podkreśla estetykę, dodając jednocześnie nowoczesnego charakteru.

Also purchased

These products has been purchased together with current product

Podobne produkty

Nie ma produktów w tej kategorii