ZAWÓR CONEX 8x8 MM DO RUR MIEDZIANYCH 8 MM Zobacz większe
Nowy

26,37 zł

ZAWÓR KULOWY CONEX 8x8 MM DO RUR MIEDZIANYCH 8 MM.

9620

Nowy produkt


B B

Więcej informacji

Więcej informacji

ZAWÓR KULOWY CONEX 8x8 MM DO RUR MIEDZIANYCH 8 MM.

Zawór kulowy CONEX 8x8 to wysokiej jakości produkt wykonany z mosiądzu, przeznaczony do instalacji gazowych, olejowych, wodnych oraz sprężonego powietrza. Jest to model uniwersalny ze specjalnym pierścieniem zaciskowym do rur miedzianych, dzięki czemu jest łatwy w montażu i użytkowaniu. Ten zawór kulowy jest trwały i niezawodny, zapewni lata bezproblemowej pracy. Zamów swój zawór kulowy CONEX 8x8 już dziś!

Jeśli szukasz najwyższej jakości zaworu kulowego, który jest idealny do rury miedzianej 8 mm, to nie szukaj dalej niż zawór kulowy CONEX 8x8 MM! Ten niesamowity zawór jest częścią niezwykle popularnego systemu CONEX, który jest szeroko stosowany w całej Europie i słynie z prostego montażu. Wystarczy tylko dokręcić nakrętkę kluczem, a pierścień zaciskowy pewnie uchwyci rurę - nie może być łatwiej!

Nie ma wątpliwości, że zawór kulowy CONEX 8x8 MM jest jednym z najlepszych na rynku i doskonale nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Niezależnie od tego, czy jesteś hydraulikiem z zawodu, czy też majsterkowiczem, ten zawór z pewnością znacznie ułatwi Ci życie. Więc nie zwlekaj - zamów swój zawór kulowy CONEX 8x8 MM już dziś!

Also purchased

These products has been purchased together with current product

Podobne produkty

Nie ma produktów w tej kategorii