ZESTAW TERMOSTATYCZNY PROSTY 1/2 X 1/2 SCHELTAD

06-001-0000-0

Nowy produkt


B B

Więcej informacji

Więcej informacji

Zestaw termostatyczny prosty 1/2 x 1/2 Scheltad to kompleksowe rozwiązanie do precyzyjnej kontroli temperatury w instalacjach grzewczych. Skład zestawu obejmuje głowicę termostatyczną M30x1.5, zawór termostatyczny prosty 1/2 oraz zawór powrotny prosty 1/2. Wysokiej jakości materiały wykonania gwarantują nie tylko trwałość, ale również skuteczność działania w różnych warunkach eksploatacyjnych.

Zastosowanie zestawu termostatycznego Scheltad przynosi liczne korzyści:

  • Precyzyjna kontrola temperatury: Głowica termostatyczna M30x1.5 umożliwia dokładne ustawienie pożądanej temperatury w pomieszczeniu, co skutkuje optymalnym komfortem termicznym dla użytkowników.
  • Oszczędność energii: Zawór termostatyczny prosty 1/2 automatycznie reguluje przepływ ciepłej wody, dostosowując go do aktualnych potrzeb. To skuteczne narzędzie w oszczędzaniu energii grzewczej.
  • Uniwersalne zastosowanie: Zestaw idealnie nadaje się do różnych konfiguracji instalacji grzewczych, zapewniając elastyczność montażu oraz dopasowanie do różnych warunków przestrzennych.

Zestaw termostatyczny prosty 1/2 x 1/2 Scheltad to profesjonalne rozwiązanie, które pozwala na efektywne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach, przyczyniając się jednocześnie do oszczędności energii. Solidne wykonanie i kompletność zestawu sprawiają, że jest to niezawodne wyposażenie do nowoczesnych systemów grzewczych.

Zestaw termostatyczny prosty 1/2 firmy SCHELTAD:

  • GŁOWICA M30X1.5
  • ZAWÓR TERMOSTATYCZNY PROSTY 1/2
  • ZAWÓR POWROTNY PROSTY 1/2

Podobne produkty

Nie ma produktów w tej kategorii